Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy w Kłodawie

Kolorowy pasek

Stanowiska pracy w Urzędzie Miasta i Gminy w Kłodawie

 

 

Lokalizacja

Nr pokoju

Nr telefonu wew.

E-mail

 

PARTER

 

632730622

 

 

PUNKT INFORMACYJNY

 

 

punkt@klodawa.wlkp.pl

 

Kornelia Hyżewska

punkt

 107

khyzewska@klodawa.wlkp.pl

 

GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

     
 

Olga Witkowska

1

 102

owitkowska@klodawa.wlkp.pl

 

PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI I ŚRODKÓW TRANSPORTOWYCH

     
   

 1

102

 

PODATEK ROLNY

 

 

 

 

Aleksandra Kupińska

2

103

akupinska@klodawa.wlkp.pl

 

Kamila Miedzińska

2

103

kmiedzinska@klodawa.wlkp.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ PODATKOWA

   

 

 

Elżbieta Golanowska

3

 104

egolanowska@klodawa.wlkp.pl

 

Izabela Witczak

3

 104

iwitczak@klodawa.wlkp.pl

 

KASA

   

 

 

Małgorzata Jędrzejczak

4

105

mjedrzejczak@klodawa.wlkp.pl

 

URZĄD STANU CYWILNEGO

   

 

 

Monika Kubiak

6

 115

mkubiak@klodawa.wlkp.pl

  KOORDYNATOR REFERATU GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I ROLNICTWA

 

 

 

 

Jolanta Bulińska

7 125  jbulinska@klodawa.wlkp.pl
 

GOSPODARKA LOKALAMI

     
 

 Aneta Sędziak

7

125

asedziak@klodawa.wlkp.pl
 

SPRAWY OBYWATELSKIE

   

 

 

Jadwiga Nowacka

 7

126

jnowacka@klodawa.wlkp.pl

 

SPRAWY WOJSKOWO-OBRONNE

   

 

 

Jolanta Szkup

 7

126

jszkup@klodawa.wlkp.pl

 

I PIĘTRO

 

 

 

 

SEKRETARZ GMINY

   

 

  Dorota Galus

8

108

dgalus@klodawa.wlkp.pl

  BURMISTRZ KŁODAWY      
  Robert Olejniczak

9

109

rolejniczak@klodawa.wlkp.pl

 

SEKRETARIAT

   

 

 

Malwina Majkowska

 10

101

mmajkowska@klodawa.wlkp.pl

 

KIEROWNIK REFERATU OŚWIATY, KULTURY I SPORTU

 

 

 

 

Dawid Pudło

11

110

dpudlo@klodawa.wlkp.pl

 

KIEROWNIK REFERATU ADMINISTRACJI I KADR

 

 

 

 

Izabela Nowak

12

111

inowak@klodawa.wlkp.pl

 

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

 

 

 

 

Magdalena Bawej

13

112

mbawej@klodawa.wlkp.pl

 

KADRY

     
 

Marcin Batorowicz

 13

 112

mbatorowicz@klodawa.wlkp.pl

 

SAMODZIELNE STANOWISKO DS. PROMOCJI, STRAŻE

     
 

Anna Rybicka

14

129

 arybicka@klodawa.wlkp.pl

 

SPRAWY ORGANIZACYJNO-ADMINISTRACYJNE

     
 

Agata Nowak

14

113

anowak@klodawa.wlkp.pl

 

GONIEC

 

 

 

 

Tomasz Barański

14

 

 tbaranski@klodawa.wlkp.pl

   Michał Krawczyk

14

 

 

 

KIEROWCA

 

 

 

 

Włodzimierz Chruścielski

14

 

 

 

Grzegorz Banasiak

14

 

 

 

BIURO RADY

 

 

 

 

Krystyna Rzetelska

 15

 114

krzetelska@klodawa.wlkp.pl

 

OŚWIATA

   

 

 

Ewa Pierzgalska

 16

123

epierzgalska@klodawa.wlkp.pl

 

KULTURA I SPORT

 

 

 

 

Piotr Stegienta

 16

 123

pstegienta@klodawa.wlkp.pl

 

RADCA PRAWNY

 

 

 

 

Jacek Kubiak

 17

 127

jkubiak@klodawa.wlkp.pl

 

II PIĘTRO

 

 

 

 

GOSPODARKA GRUNTAMI I ROLNICTWO

 

 

 

 

Karolina Nowicka

18

117

knowicka@klodawa.wlkp.pl

 

GOSPODARKA NIERUCHOMOŚCIAMI

 

 

 

 

Krystyna Bilska

18

117

kbilska@klodawa.wlkp.pl

 

SALA POSIEDZEŃ

19

 

 

 

KIEROWNIK REFERATU ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH,INWESTYCJI I OCHRONY ŚRODOWISKA

 

 

 

 

Monika Michalak

20

118

mmichalak@klodawa.wlkp.pl

 

INWESTYCJE

 

 

 

 

Jacek Ogorzelski

21

 119

jogorzelski@klodawa.wlkp.pl

 

DROGOWNICTWO

     
 

Grażyna Nowakowska

21

119

gnowakowska@klodawa.wlkp.pl

 

OCHRONA ŚRODOWISKA

 

 

 

 

Donata Antczak

23

120

dantczak@klodawa.wlkp.pl

 

Piotr Chojnacki

23

120

pchojnacki@klodawa.wlkp.pl

 

SKARBNIK GMINY

 

 

 

 

Grzegorz Dzięgielewski

24

121

gdziegielewski@klodawa.wlkp.pl

 

KIEROWNIK REFERATU FINANSÓW

 

 

 

 

Aneta Kwiatkowska

25

116

akwiatkowska@klodawa.wlkp.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ

     
 

Dorota Krajewska

22

124

dkrajewska@klodawa.wlkp.pl

 

Dominika Pietrzak

22

124

dpietrzak@klodawa.wlkp.pl

 

Monika Antczak

22

124

mantczak@klodawa.wlkp.pl

 

Aneta Chróścielska

22

124

achroscielska@klodawa.wlkp.pl

  Justyna Windyga 22 124 jwindyga@klodawa.wlkp.pl
 

INFORMATYK

 

 

 

 

Łukasz Prętkiewicz

26

122

lpretkiewicz@klodawa.wlkp.pl

 

STRAŻ MIEJSKA

 ul. Władysława Jagiełły 2

63 27 30 255

 strazmiejska@klodawa.wlkp.pl

  Komendant    

 

  Julian Mularski      
  Strażnicy      
 

Dariusz Kołucki

 

 

 

 

Sylwester Adamczyk

 

 

 

 

Metadane

Źródło informacji:Łukasz Prętkiewicz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Łukasz Prętkiewicz
Data wprowadzenia:2007-12-27 12:24:11
Opublikował:Łukasz Prętkiewicz
Data publikacji:2007-12-27 12:25:45
Ostatnia zmiana:2017-02-17 09:14:37
Ilość wyświetleń:29724

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij